1206F683M500CT
Walsin Technology Corporation
型号:
1206F683M500CT
描述:
CAP CER 0.068UF 50V Y5V 1206
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient Y5V (F)
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Obsolete
Ratings -
Series -
Thickness (Max) 0.035" (0.90mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 0.068 µF