1206N151J102DC
Aillen
型号:
1206N151J102DC
品牌:
Aillen
描述:
Cap. SMD,1206,NP0,150pF,5%,1000V
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Series 1206
Thickness (Max) 0.057" (1.45mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Aillen
Capacitance 150 pF