1206N471G201CT
Walsin Technology Corporation
型号:
1206N471G201CT
描述:
CAP CER 470PF 200V C0G/NP0 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series -
Thickness (Max) -
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 470 pF