121-102EAJ-Q01
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
型号:
121-102EAJ-Q01
描述:
THERMISTOR NTC 1KOHM 3518K PROBE
用户指南
Operating Temperature -60°C ~ 300°C
B0/50 -
Resistance Tolerance ±20%
B25/100 -
B Value Tolerance ±2.6%
Mounting Type Free Hanging
Product Status Obsolete
Series 121
B25/75 -
Length - Lead Wire 2.00" (50.8mm)
Resistance in Ohms @ 25°C 1k