TE Kemtron
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$110.048
$110.048
10
$104.84295
$1048.4295
25
$102.61216
$2565.304
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 160°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | Square |
| Plating - Thickness | - |
| Material | Silicone Silver Aluminium |
| Product Status | Active |
| Series | 1210 - ECE Moulded Sheet |
| Type | Gasket |
| Length | 5.906" (150.00mm) |
| Shelf Life Start | - |
| Plating | Silver |
| Mfr | TE Kemtron |
| Height | 0.031" (0.80mm) |
| Package | Bag |
| Shelf Life | - |
| Attachment Method | - |
| Width | 5.906" (150.00mm) |