1210B223K501CT
Walsin Technology Corporation
型号:
1210B223K501CT
描述:
CAP CER 0.022UF 500V X7R 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications SMPS Filtering
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 500V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series -
Thickness (Max) 0.053" (1.35mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 0.022 µF