1210J0160105JDR
Knowles Syfer
型号:
1210J0160105JDR
描述:
CAP CER 1UF 16V X7R 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16V
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient X7R
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series -
Thickness (Max) 0.079" (2.00mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 1 µF