HKC
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.698
$2.698
100
$2.19545
$219.545
500
$2.1394
$1069.7
1000
$1.81925
$1819.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 5pF |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Frequency Stability | ±15ppm |
| Size / Dimension | 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohms |
| Series | 1210SX |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | HKC |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 32 MHz |
| Package | Strip |