1210N152G251CT
Walsin Technology Corporation
型号:
1210N152G251CT
描述:
CAP CER 1500PF 250V C0G/NP0 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications SMPS Filtering
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 250V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series -
Thickness (Max) 0.053" (1.35mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 1500 pF