1210N390F500CT
Walsin Technology Corporation
型号:
1210N390F500CT
描述:
CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series -
Thickness (Max) 0.041" (1.05mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 39 pF