TE Connectivity AMP Connectors
型号:
1217113-1
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.1805
$0.1805
10
$0.16815
$1.6815
25
$0.14326
$3.5815
50
$0.12521
$6.2605
100
$0.116375
$11.6375
250
$0.102904
$25.726
500
$0.098439
$49.2195
1000
$0.080541
$80.541
2500
$0.073834
$184.585
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.187" (4.75mm) |
| Tab Length | 0.255" (6.48mm) |
| Tab Thickness | 0.020" (0.51mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | - |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Series | Mark III |
| Length - Overall | 0.670" (17.02mm) |
| Insulation Diameter | 0.090" ~ 0.130" (2.29mm ~ 3.30mm) |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 1217113 |