RAF Electronic Hardware
型号:
1219-25-S-12
封装:
-
批次:
-
描述:
1/2 RD X 3/8 X .252 ID
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.33
$1.33
5
$1.1115
$5.5575
10
$0.9994
$9.994
25
$0.88844
$22.211
50
$0.79971
$39.9855
100
$0.77748
$77.748
250
$0.755212
$188.803
500
$0.733001
$366.5005
1000
$0.666368
$666.368
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 0.252" (6.40mm) |
| Color | Clear |
| Material | Steel |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Round Spacer |
| Between Board Height | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Length - Overall | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Plating | Chromate, Zinc |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | - |
| Base Product Number | 1219-25 |