RAF Electronic Hardware
型号:
1220-25-S-12
封装:
-
批次:
-
描述:
1/2 RD X 7/16 X .252 ID
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.66
$2.66
5
$2.2192
$11.096
10
$1.9969
$19.969
25
$1.77498
$44.3745
50
$1.59752
$79.876
100
$1.553155
$155.3155
250
$1.508828
$377.207
500
$1.464444
$732.222
1000
$1.331311
$1331.311
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 0.252" (6.40mm) |
| Color | Clear |
| Material | Steel |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Round Spacer |
| Between Board Height | 0.438" (11.11mm) |
| Length - Overall | 0.438" (11.11mm) |
| Plating | Chromate, Zinc |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | - |
| Base Product Number | 1220-25 |