Wakefield-Vette
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.3835
$10.3835
10
$10.10325
$101.0325
25
$9.54218
$238.5545
50
$8.98092
$449.046
100
$8.41966
$841.966
250
$7.858324
$1964.581
500
$7.296988
$3648.494
1000
$7.156673
$7156.673
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Shape | Round |
| Platform | - |
| Thermal Resistance | - |
| Wick Type | Sintered |
| Material | Copper |
| Power - Cooling | 150.0W @ 150mm |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Minimum Bend Radius | - |
| Type | Heat Pipe |
| Length | 5.906" (150.00mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Features | - |
| Height | - |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Epoxy or Solder |
| Width | - |
| Diameter | 0.472" (12.00mm) OD |