1253-38-AL-22
RAF Electronic Hardware
型号:
1253-38-AL-22
描述:
ROUND SPACERCLEAR ANODIZE5/8 RD
用户指南
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color Clear
Material Aluminum
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.625" (15.88mm)
Weight -
Series -
Type Round Spacer
Between Board Height 0.563" (14.30mm) 9/16"
Length - Overall 0.563" (14.29mm)