Wakefield-Vette
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$28.329
$28.329
10
$26.6665
$266.665
25
$24.99982
$624.9955
50
$23.33314
$1166.657
100
$22.4998
$2249.98
250
$21.24979
$5312.4475
请发送询价,我们将立即回复。

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.290" (32.77mm) |
| Series | - |
| Type | Top Mount, Extrusion |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 12.000" (304.80mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | 0.35°C/W |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Package | Box |
| Shelf Life | - |
| Material Finish | - |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 4.375" (111.13mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | - |