Wakefield-Vette
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$80.1705
$80.1705
10
$75.15735
$751.5735
请发送询价,我们将立即回复。

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 2.250" (57.15mm) |
| Series | - |
| Type | Board Level, Extrusion |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 36.000" (914.40mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | 0.35°C/W |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Package | Box |
| Material Finish | - |
| Attachment Method | Press Fit |
| Width | 5.000" (127.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | SCR |