Wakefield-Vette
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$89.775
$89.775
10
$84.1605
$841.605
25
$78.5498
$1963.745
50
$75.74445
$3787.2225
100
$72.9391
$7293.91
请发送询价,我们将立即回复。

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 2.905" (73.79mm) |
| Series | - |
| Type | Top Mount, Extrusion |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 12.000" (304.80mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | 0.13°C/W |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Package | Box |
| Shelf Life | - |
| Material Finish | - |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 10.080" (256.03mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | - |