1255T-38-B
RAF Electronic Hardware
型号:
1255T-38-B
描述:
ROUND SPACERPLAIN BRASS5/8 RD X
用户指南
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Brass
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.625" (15.88mm)
Weight -
Series -
Type Round Spacer
Between Board Height 0.719" (18.26mm)
Length - Overall 0.719" (18.26mm)