RAF Electronic Hardware
型号:
1262-25-S-12
封装:
-
批次:
-
描述:
5/8 RD X 1 1/8 X .252 ID
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.168
$5.168
5
$5.0331
$25.1655
10
$4.8963
$48.963
25
$4.76026
$119.0065
50
$4.48837
$224.4185
100
$4.35233
$435.233
250
$3.944248
$986.062
500
$3.808246
$1904.123
1000
$3.672244
$3672.244
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 0.252" (6.40mm) |
| Color | Clear |
| Material | Steel |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.625" (15.88mm) 5/8" |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Round Spacer |
| Between Board Height | 1.125" (28.58mm) |
| Length - Overall | 1.125" (28.58mm) |
| Plating | Chromate, Zinc |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | - |
| Base Product Number | 1262-25 |