Wakefield-Vette
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.2685
$18.2685
10
$17.2577
$172.577
25
$16.24234
$406.0585
50
$15.22736
$761.368
100
$14.212095
$1421.2095
250
$13.196944
$3299.236
500
$12.94318
$6471.59
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Shape | Flat |
| Platform | - |
| Thermal Resistance | - |
| Wick Type | Sintered |
| Material | Copper |
| Power - Cooling | - |
| Product Status | Active |
| Working Fluid | Distilled Water |
| Series | - |
| Minimum Bend Radius | - |
| Type | Heat Pipe |
| Length | 23.622" (600.00mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Features | - |
| Height | 0.276" (7.00mm) |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Epoxy or Solder |
| Width | 0.461" (11.71mm) |
| Diameter | - |