E-T-A
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$37.1355
$37.1355
5
$35.3666
$176.833
10
$32.7142
$327.142
50
$28.29366
$1414.683
100
$26.52533
$2652.533
250
$24.757
$6189.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Actuator Type | Push to Reset |
| Approval Agency | CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077 |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 127 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | E-T-A |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |