首页 / 断路器 / 127-P10-H-KF-D91-20A
minImg
127-P10-H-KF-D91-20A
E-T-A
型号:
127-P10-H-KF-D91-20A
品牌:
E-T-A
描述:
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
用户指南
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) 20A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 127
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V