SAB North America
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.5525
$7.5525
25
$5.7095
$142.7375
100
$5.396
$539.6
250
$5.282
$1320.5
500
$4.9495
$2474.75
1000
$4.579
$4579
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 150°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Silicone Rubber |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ratings | - |
| Series | SC 600 HDTR |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | - |
| Voltage | 600 V |
| Conductor Strand | 16/32 |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Brown |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.295" (7.49mm) |
| Number of Conductors | 7 |