Wakefield-Vette
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.7345
$14.7345
10
$13.9137
$139.137
25
$13.09518
$327.3795
50
$12.27685
$613.8425
100
$11.45833
$1145.833
250
$10.639886
$2659.9715
500
$10.435275
$5217.6375
请发送询价,我们将立即回复。

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.250" (31.75mm) |
| Series | - |
| Type | Top Mount, Extrusion |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 12.000" (304.80mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | 0.95°C/W |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Package | Box |
| Material Finish | - |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 2.250" (57.15mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | - |