Wakefield-Vette
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.2275
$23.2275
10
$21.9393
$219.393
25
$20.64844
$516.211
50
$19.35796
$967.898
100
$18.067385
$1806.7385
250
$16.776848
$4194.212
500
$16.454228
$8227.114
请发送询价,我们将立即回复。

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.325" (8.26mm) |
| Series | - |
| Type | Top Mount, Extrusion |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 12.000" (304.80mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | 0.71°C/W |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Package | Box |
| Material Finish | - |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 5.530" (140.46mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | - |