Wakefield-Vette
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$59.2135
$59.2135
10
$55.72795
$557.2795
25
$52.24468
$1306.117
50
$48.76179
$2438.0895
100
$47.02025
$4702.025
请发送询价,我们将立即回复。

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.000" (25.40mm) |
| Series | - |
| Type | Top Mount, Extrusion |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 36.000" (914.40mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | 0.57°C/W |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Package | Box |
| Material Finish | - |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 5.640" (143.26mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | - |