1281-38-AL-24
RAF Electronic Hardware
型号:
1281-38-AL-24
描述:
ROUND SPACERBLACK ANODIZEROUND C
用户指南
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color Black
Material Aluminum
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.750" (19.05mm) 3/4"
Weight -
Series -
Type Round Spacer
Between Board Height 0.375" (9.53mm) 3/8"
Length - Overall 0.375" (9.53mm)