1282T-38-S
RAF Electronic Hardware
型号:
1282T-38-S
描述:
ROUND SPACERPLAIN STEEL3/4 RD X
用户指南
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.750" (19.05mm) 3/4"
Weight -
Series -
Type Round Spacer
Between Board Height 0.469" (11.91mm)
Length - Overall 0.469" (11.91mm)