Ohmite
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.793
$2.793
10
$2.48045
$24.8045
25
$2.29976
$57.494
50
$2.16467
$108.2335
100
$1.894015
$189.4015
250
$1.623474
$405.8685
500
$1.352895
$676.4475
1000
$1.172509
$1172.509
5000
$1.136428
$5682.14
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 275°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.094" Dia x 0.417" L (2.40mm x 10.60mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 10 mOhms |
| Series | 10 |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Ohmite |
| Features | Current Sense, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |