12FR070E
Ohmite
型号:
12FR070E
品牌:
Ohmite
封装:
Axial
批次:
数据手册:
描述:
RES 0.07 OHM 1% 2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.417" L (2.40mm x 10.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 70 mOhms
Series 10
Power (Watts) 2W