12TDLEJ16
Eaton - Bussmann Electrical Division
型号:
12TDLEJ16
描述:
FUSE CARTRIDGE 16A 12KVAC
用户指南
Operating Temperature -
Applications Transformer Protection
Melting I²t 260
Response Time -
DC Cold Resistance 54.6 mOhms
Approval Agency VDE
Current Rating (Amps) 16A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage 63kA
Size / Dimension 2.126" Dia x 11.500" L (54.00mm x 292.00mm)