Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.7365
$17.7365
10
$17.4952
$174.952
25
$17.25238
$431.3095
50
$17.00956
$850.478
100
$16.52354
$1652.354
250
$15.065594
$3766.3985
500
$14.093611
$7046.8055
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.187" (4.75mm) |
| Thread Length | - |
| Ingress Protection | - |
| Color | Gray |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Thread Size | 3/4" NPT |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.250" (6.35mm) |
| Includes | Compression Nut, Grommet |
| Series | Woodhead, MAX-LOC, 130098 |
| Type | Cable Grip |
| Mfr | Molex |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 130098 |
| Conduit Hub Size | - |