Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$53.333
$53.333
10
$52.592
$525.92
25
$51.85138
$1296.2845
50
$44.44404
$2222.202
100
$42.96261
$4296.261
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 125/250VAC |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 50.00mm Dia |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 10/15A |
| Termination | Screw |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Product Status | Active |
| Series | Safeway 130149 |
| Panel Thickness | - |
| Connector Style | NON-NEMA (3P3W) |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Mfr | Molex |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 130149 |