American Electrical Inc.
型号:
1303
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL TIE BLK 34LB 3.94" 1=100
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.3315
$8.3315
10
$7.49645
$74.9645
25
$7.0623
$176.5575
50
$6.88104
$344.052
100
$6.69997
$669.997
250
$5.975652
$1493.913
500
$5.613493
$2806.7465
1000
$4.961594
$4961.594
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 34 lbs (15.42 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | American Electrical Inc. |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 0.328' (100.00mm, 3.94") |
| Length - Approximate | 4" |
| Width | 0.100" (2.54mm) |
| Bundle Diameter | 0.83" (21.00mm) |