TE Connectivity AMP Connectors
型号:
130499
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SPADE TERM 10-12AWG M4.5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.3192
$3.192
25
$0.3173
$7.9325
50
$0.31084
$15.542
100
$0.26562
$26.562
250
$0.239058
$59.7645
500
$0.225758
$112.879
1000
$0.197876
$197.876
2500
$0.196555
$491.3875
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.315" (8.00mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | - |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Length - Ring Center to Termination | 0.467" (11.86mm) |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Stud/Tab Size | M4.5 Stud |
| Series | Solistrand |
| Length - Overall | 0.900" (22.86mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | - |
| Features | Brazed Seam, Serrated Termination |
| Tongue Inside Opening | 0.185" (4.70mm) |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Length - Termination | - |
| Base Product Number | 1304 |