1305-38-SS
RAF Electronic Hardware
型号:
1305-38-SS
描述:
ROUND SPACERPLAIN STAINLESS STEE
用户指南
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.750" (19.05mm) 3/4"
Weight -
Series -
Type Round Spacer
Between Board Height 1.875" (47.63mm) 1 7/8"
Length - Overall 1.875" (47.63mm)