METZ CONNECT USA Inc.
型号:
1309450003-E
封装:
-
批次:
-
描述:
E-DAT MODUL IP20 AP HOUSING
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Color | Gray |
| Material | Thermoplastic |
| Material Flammability Rating | - |
| Depth | 2.953" (75.01mm) |
| cms-filter-header-package | Bulk |
| cms-filter-header-series | - |
| Type | Mounting Box |
| cms-filter-header-mfr | METZ CONNECT USA Inc. |
| For Use With/Related Products | - |
| Number of Ports | 2 |
| Length | 2.244" (57.00mm) |
| Mfr | METZ CONNECT USA Inc. |
| Style | Surface Mount |
| Features | IP20 |
| Port Direction | Straight |
| cms-filter-header-productstatus | Active |
| Width | 3.425" (87.00mm) |