Cinch Connectivity Solutions Johnson
型号:
131-8701-261
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN MINI SMB JACK STR 75OHM PCB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.6005
$3.6005
10
$3.26705
$32.6705
25
$3.09434
$77.3585
50
$3.02252
$151.126
100
$2.8785
$287.85
250
$2.518678
$629.6695
500
$2.446725
$1223.3625
1000
$2.086912
$2086.912
2500
$1.942988
$4857.47
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMB, Mini |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 75Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 2 GHz |
| Base Product Number | 131-8701 |