Cinch Connectivity Solutions Johnson
型号:
131-8701-841
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN MINI SMB JACK STR 75 OHM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.8955
$18.8955
10
$16.3799
$163.799
25
$15.52528
$388.132
50
$15.30013
$765.0065
100
$13.500165
$1350.0165
250
$12.600154
$3150.0385
500
$12.330145
$6165.0725
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Board Edge, End Launch |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMB, Mini |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 75Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 2 GHz |
| Base Product Number | 131-8701 |