CNC Tech
型号:
1330-24-1-0500-002-1-TS
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 500'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$215.46
$215.46
2
$206.15
$412.3
5
$192.85
$964.25
10
$183.54095
$1835.4095
20
$174.23
$3484.6
50
$172.9
$8645
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -80°C ~ 200°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.020" (0.51mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ratings | UL Style 1330 |
| Series | - |
| Length | 500.0' (152.4m) |
| Voltage | 600V |
| Conductor Strand | 19/0.0047" |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.065" (1.65mm) |
| Base Product Number | 1330-24 |