1331R-101H
API Delevan Inc.
型号:
1331R-101H
描述:
FIXED IND 100NH 670MA 100MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 670mA
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 45 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 670 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 100mOhm Max
Series 1331R
Inductance 100 nH
Type -
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 490MHz