首页 / 钽电容器 / 134D476X9125F6
minImg
134D476X9125F6
Vishay Sprague
型号:
134D476X9125F6
描述:
CAP TANT 47UF 10% 125V AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Manufacturer Size Code F
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 125 V
Size / Dimension 0.296" Dia x 0.641" L (7.52mm x 16.28mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.3Ohm
Series HI TMP®, 134D
Type Hermetically Sealed
Package / Case Axial, Can
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 47 µF