首页 / 钽电容器 / 135D107X9030T6
minImg
135D107X9030T6
Vishay Sprague
型号:
135D107X9030T6
描述:
CAP TANT 100UF 10% 30V AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Manufacturer Size Code T
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 30 V
Size / Dimension 0.390" Dia x 0.766" L (9.91mm x 19.46mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.7Ohm
Series 135D
Type Hermetically Sealed
Package / Case Axial
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 100 µF