首页 / 钽电容器 / 135D827X9006F2
minImg
135D827X9006F2
Vishay Sprague
型号:
135D827X9006F2
描述:
CAP TANT 820UF 10% 6V AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code F
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6 V
Size / Dimension 0.296" Dia x 0.641" L (7.52mm x 16.28mm)
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.5Ohm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 820 µF