首页 / 射频屏蔽 / 14-CBSA-0.75X4.75X0.13
minImg
14-CBSA-0.75X4.75X0.13
Leader Tech Inc.
型号:
14-CBSA-0.75X4.75X0.13
描述:
RF SHIELD 0.75" X 4.75" T/H
用户指南
Series 10-CBS
Length - Overall 4.750" (120.65mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.130" (3.30mm)