首页 / 射频屏蔽 / 14-CBSA-1.25X2.5X0.13
minImg
14-CBSA-1.25X2.5X0.13
Leader Tech Inc.
型号:
14-CBSA-1.25X2.5X0.13
描述:
RF SHIELD 1.25" X 2.5" T/H
用户指南
Series 10-CBS
Length - Overall 2.500" (63.50mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.130" (3.30mm)