首页 / 射频屏蔽 / 14-CBSA-1.75X3.5X0.13
minImg
14-CBSA-1.75X3.5X0.13
Leader Tech Inc.
型号:
14-CBSA-1.75X3.5X0.13
描述:
RF SHIELD 1.75" X 3.5" T/H
用户指南
Series 10-CBS
Length - Overall 3.500" (88.90mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.750" (44.45mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.130" (3.30mm)