Honeywell Sensing and Productivity Solutions
型号:
140-102FAG-RB1
封装:
-
批次:
-
描述:
THERMISTOR NTC 1KOHM 3420K DISC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.988
$19.988
10
$15.82415
$158.2415
25
$14.99138
$374.7845
100
$12.909075
$1290.9075
500
$12.076267
$6038.1335
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -60°C ~ 125°C |
| B0/50 | 3420K |
| Resistance Tolerance | ±10% |
| B25/100 | - |
| B Value Tolerance | ±2.3% |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | 140 |
| B25/75 | - |
| Length - Lead Wire | 1.50" (38.00mm) |
| Resistance in Ohms @ 25°C | 1k |
| Package / Case | Disc, 2.54mm |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Package | Bulk |
| B25/50 | - |
| B25/85 | - |
| Base Product Number | 140-102 |