首页 / 断路器 / 1410-F110-P1F1-W14QB3-3.15A
minImg
1410-F110-P1F1-W14QB3-3.15A
E-T-A
型号:
1410-F110-P1F1-W14QB3-3.15A
品牌:
E-T-A
描述:
CIR BRKR THRM 3.15A 250VAC 48VDC
用户指南
Actuator Type Rocker
Approval Agency CSA C22.2 No 235, UL1077
Current Rating (Amps) 3.15A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) 140V
Series 1410-F1
Voltage Rating - DC 48 V
Voltage Rating - AC 250 V